08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У нас в гостях німецькі друзі

Минулого тижня до Вишгорода завітав духовий оркестр «Musikverein Eichenau» з німецького міста-побратима Айхенау. Переважна більшість оркестрантів вперше відвідали Україну, тому із задоволенням долучались до запропонованих екскурсій.
Разом із Вишгородським міським головою вони завітали до Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, аби привітати призначенців з Днем захисника України, та виконали для них свою концертну програму.
«Ми приїхали з робочим візитом до міста-побратима Вишгорода і планували виступити перед його жителями. Та потім дізналися, що цими днями в Україні — великі свята, тож запропонували привітати ваших захисників. Надзвичайно приємно, що військовим сподобався наш виступ — нам постійно аплодували», — поділився враженнями представник гурту Тобіас Мюллер.
Натомість гвардійці зі спеціального батальйону «Почесна варта» показали свою програму, продемонструвавши іноземним гостям майстерність у стройовій підготовці та у володінні зброєю. Під музику військового оркестру вони будували фігури, виконували елементи з карабінами та стройової підготовки. Німецькі музиканти захоплено спостерігали за виступом військовослужбовців, а потім запропонували зробити спільне фото на згадку. Почастувавшись смачною солдатською кашею в польових умовах, німецька делегація згодом відвідала вишгородський Музей гончарства та прогулялась Київським морем на теплоході.
Влас. інф.