08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Запрошую на «Йоль – 2019»

Варто замислитися, чи багато треба для того, щоб підтримувати здоровий спосіб життя, займатися спортом та, зрештою, бути здоровим? Інколи потрібен лише гарний настрій та кросівки. Біг – найпростіший та найдоступніший спосіб цього досягнути.
Минулого тижня я взяв участь у марафоні, який проходив у столиці — Wizz Air Kyiv City Marathon. Це був десятий ювілейний марафон. В ньому взяли участь 17000 бігунів. Серед них близько 9000 киян та понад 7000 гостей з інших міст України. Марафон зібрав чимало й бігунів з-за кордону, а саме 917 учасників з 61 країни. Зокрема, з Німеччини, Білорусі, Польщі, США та Великої Британії. Приїхав навіть спортсмен з Уругваю.
На власному досвіді пересвідчився, що участь у марафонах та інших видах спортивних змагань дійсно змінює життя і наповнює його новим змістом. Це своєрідний виклик собі, своїм фізичним та духовним можливостям, який змушує щоразу ставити нові, більш амбітні цілі і з більшим натхненням їх досягати.
Беручи участь у марафонах та інших спортивних змаганнях, тим самим популяризуючи спорт, ми, дорослі, робимо надважливу справу та внесок у розвиток підростаючого покоління – демонструємо доступність та цікавість спорту. Показуємо, що спортивні події стирають межі між містами, дозволяють обмінюватися безцінним досвідом і пізнавати інші культури. Це можливість поспілкуватися та зарядитися позитивною енергією. 
Приємно, що в нашому місті регулярно відбуваються спортивні події, зокрема й марафони, до яких долучається щоразу більше молоді. У грудні на вишгородській набережній проходитиме дуже цікавий та ефектний захід — новорічний марафон «Йоль». Його учасники будуть у новорічних костюмах. Це можливість для кожного яскраво провести нинішній 2019 рік у колі близьких та друзів, зробити незабутні фото та зарядитися позитивом на весь рік наступний. Тож, запрошую усіх охочих долучитися!
Трохим ІВАНОВ,
заступник міського голови