08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Кращі жіночі ініціативи

Минулого тижня у Верховній Раді України відбувся фінал другого національного конкурсу «Кращі жіночі ініціативи для демократичного розвитку місцевих громад». Конкурс організовує Європейська асамблея жінок-депутаток у партнерстві з Асоціацією міст України, Радою Європи в Україні та Міжнародною Амбасадою жінок-підприємниць.
Захід зібрав майже півтори сотні учасниць із різних регіонів України. Участь у ньому взяли жінки-депутатки, громадські активістки, вчені, бізнес-леді та всі, хто робить вагомі внески у розвиток своїх громад. Разом із керівником дитячого центру розвитку «Вінні» Ольгою Гордійчук представляли Вишгород у номінаціях «Підприємництво» та «Громадська діяльність». І хоч наші проекти не стали переможцями, ми натхненні зустріччю з активними та прогресивними жінками, лідерами громад та вже маємо нові ініціативи для нашого міста. Дякуємо організаторам конкурсу за високий рівень заходу та гарний настрій!
Щиро дякую всім, хто допомагає в реалізації Проекту «Золота Йога», і в першу чергу — тренеру та ідейному натхненнику занять Ользі Думанській, керівнику Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування Наталії Рудько, директору Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Олегу Тимченку, керівництву БК «Енергетик» та всій моїй команді. Це наш спільний результат!
Тетяна БРАЖНІКОВА,
секретар ради