24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Зміни до детального плану міста

27 вересня відбулось засідання чергової LVI сесії Вишгородської міської ради VII скликання. Депутати розглянули понад 30 питань.
Зокрема, підтримали зміни до Детального плану території по вул. Шолуденка у м. Вишгороді (Карат) площею 35 га. Так, відповідно до проекту, передбачено будівництво заводу з виготовлення лічильників та різних металоконструкцій, що складається з основної будівлі цеху, прибудованого адміністративно-побутового корпусу (що має три поверхи), а також ряду споруд із інженерного забезпечення об’єкту. Загальна площа об’єкта — 5 760 м2. Він призначений для організації виробництва металоконструкцій (таврів та двотаврів) та металопрофілю.
За розрахунками, підприємство працевлаштує 82 людини, сплачуватиме щороку 400 тисяч гривень за оренду землі та близько 7 млн гривень у Фонд розвитку міста. За технічними характеристиками буде сплачено ще додатково 4-5 млн гривень пайової участі.
Також прийняли рішення надіслати звернення президенту, прем’єр-міністру та голові Верховної Ради щодо запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, щодо недопущення поспішного відкриття ринку.
Розглянули й ряд земельних питань, попередньо детально опрацьованих земельною комісією.
Влас. інф.