27 вересня відбулось засідання чергової LVI сесії Вишгородської міської ради VII скликання. Депутати розглянули понад 30 питань.
Зокрема, підтримали зміни до Детального плану території по вул. Шолуденка у м. Вишгороді (Карат) площею 35 га. Так, відповідно до проекту, передбачено будівництво заводу з виготовлення лічильників та різних металоконструкцій, що складається з основної будівлі цеху, прибудованого адміністративно-побутового корпусу (що має три поверхи), а також ряду споруд із інженерного забезпечення об’єкту. Загальна площа об'єкта — 5 760 м2. Він призначений для організації виробництва металоконструкцій (таврів та двотаврів) та металопрофілю.
За розрахунками, підприємство працевлаштує 82 людини, сплачуватиме щороку 400 тисяч гривень за оренду землі та близько 7 млн гривень у Фонд розвитку міста. За технічними характеристиками буде сплачено ще додатково 4-5 млн гривень пайової участі.
Також прийняли рішення надіслати звернення президенту, прем’єр-міністру та голові Верховної Ради щодо запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, щодо недопущення поспішного відкриття ринку.
Розглянули й ряд земельних питань, попередньо детально опрацьованих земельною комісією.
Влас. інф.