08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Чемпіонський кубок світу серед команд української діаспори — у Ізраїлю

15 вересня завершився VІІI чемпіонат світу з футболу серед команд української діаспори. Переможний Кубок цьогорічного турніру виборола команда з Ізраїлю. Друге місце посіла команда українців з Данії, третє — команда з Франції.
Мене переповнює гордість від того, що Вишгород вперше приймав цей престижний футбольний турнір, який відбувся за сприяння Світового Конгресу Українців у Вишгороді та Ірпені.
Змагалися шість команд у складі українців із Греції, Данії, Ізраїлю, Канади, Республіки Молдова, США, Польщі, Угорщини, Франції та Швеції.
Пишаюся тим, що Вишгородській та Ірпінській міським радам вдалося провести змагання на найвищому рівні. Сподіваюся, що подібні заходи надовго залишаться у пам’яті як української громади, так і в учасників турніру, а також сприятимуть зміцненню між нами дружніх відносин.
Приємно усвідомлювати, що під час змагань гравці, організатори та вболівальники згуртувалися в одну велику родину. Потужні хвилі позитивної енергії від уболівальників, дружня атмосфера, яка панувала на полі, щирі емоції зробили цей чемпіонат неймовірним! До того ж, захід сприяв популяризації здорового способу життя серед молоді та залученню до спорту.
Сподіваюся, наші гості надовго залишать у своїх серцях згадку про наш затишний, мальовничий край і з теплотою в серці будуть згадувати дні змагань. І нехай чесна спортивна боротьба, повага до суперника, прагнення до перемог на спортивних аренах, які продемонстрували учасники чемпіонату, стануть справжніми цінностями для молоді на довгі роки.
Трохим ІВАНОВ,
заступник міського голови