28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Мистецтво, що рятує

Благодійна фотовиставка «Світ очима мандрівників» проходила 26-30 серпня в Домі актора в Києві. Цей захід започаткували мандрівники-фотографи — двоє хлопців, що вміють зупинити мить та побачити чарівне серед буденного.

Кожен відвідувач міг насолодитись фотографіями з різних куточків світу, а також пожертвувати кошти для моїх підопічних тварин. Придбані фотографії, які прикрасять оселі нових власників, нагадуватимуть, що вони допомогли врятувати друзів наших менших.

У даний час всі мої підопічні врятовані у Вишгороді та Вишгородському районі. Ред, Роксі, Баррі, Буран, Юкка з одним оком, Томасіна, Оскар, Ікар, Мєланж; старенькі Гурд, Мішка та Топа; Ліса, Юна, Теффі, Ліра, Капучіно з хімічним опіком, інвалід кіт на ім’я Кіт, Принцеса Бегемотик, Федусь та Рижульєн, що бачить серцем. Це імена тих, хто наразі потребує допомоги. На рахунку моєї діяльності — багато щасливих історій, тож запрошую вас разом створити нові!

Круті цікаві ідеї, поєднані з благочинністю, потребують розголосу та підтримки. Саме творчість є рушійною силою і вчить доброті по всьому світу. Ясна річ, що не кожен має розвинуті творчі таланти, не кожен може відчайдушно рятувати життя інших, але кожен із нас може підтримати гарні справи. Адже світ потребує насамперед доброти і добрих змінотворців.

З повагою, Ольга КІМ, інспектор з правил утримання та поводження з тваринами КП «Благоустрій-ВМР», засновник ГО «На захисті тварин»