24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вдячні за увагу і доброту

Мешканці будинку № 8 по вул. Б. Хмельницького дуже вдячні голові міської ради Олексію Момоту за його доброту, уважне ставлення до потреб людей поважного віку. Багато наших жителів отримували від мера матеріальну допомогу на лікування та в інших складних життєвих обставинах.
Завдяки Олексію Вікторовичу наш будинок, де в основному мешкають люди поважного віку, набув гарного вигляду. У чотирьох під’їздах замінено вікна на сучасні, заасфальтовано і розширено дорогу біля будинку, укріплено схил, прокладено тротуар, поки що до половини будинку. Сподіваємося, що і решту робіт із благоустрою буде завершено, дякуючи нашому небайдужому меру.
Добрим словом завжди згадуємо і нашого депутата Володимира Лісогора, який постійно спілкується з мешканцями нашого будинку, уважно ставиться до запитів людей старшого віку.
Отаких дбайливих і хазяйновитих, як Олексій Момот та Володимир Лісогор, хочемо і надалі бачити у міській владі. Щиро зичимо їм здоров’я, успіхів у добрих починаннях на благо Вишгорода та його мешканців.
Світлана БРАГАРНИК,
за дорученням мешканців будинку № 8 по вул. Б. Хмельницького