28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

І в 95 — він справжній військовий

Нещодавно наш земляк, ветеран Великої Вітчиизняної війни, праці та військової служби, полковник Василь Петрович Демчук відзначив 95 років від дня народження.
З нагоди вагомої ювілейної дати його вітали рідні, діти, онуки, правнуки, друзі, знайомі. На гостину до ювіляра зі щирими побажаннями, Подякою та грошовою винагородою від міського голови Олексія Момота завітав і депутат міськради Олександр Клавдієнко. А разом із ним — почесний член міської організації ветеранів Петро Жуланов та заступник голови ветеранської організації з культурно-масової роботи Маргарита Олабіна. Вони привітали іменинника бадьорими словами, квітами, Грамотами від міської організації ветеранів та Союзу радянських офіцерів. Передали теплі побажання від президента Благодійного фонду «Святої Ольги» Володимира Малишева.
Василь Петрович приємно вразив гостей своєю виправкою, стриманістю і виваженістю, що притаманні справжньому військовому, а ще — феноменальною пам’яттю. Чітко, послідовно, без найменших сумнівів він пам’ятає події свого життя, їх послідовність, дати. Тож, спілкування було цікавим.
І син, і донька, які щодня поруч, добре дбають про батька. Людмила Василівна – лікар за фахом, слідкує не лише за харчуванням і належним побутом, а й за здоров’ям Василя Петровича.
І ювіляр, і його донька були надзвичайно раді гостям, дякували за те, що розділили з ними радість події, дякували міському голові за уважне ставлення і повагу до ветеранів.
Редакція також приєднується до вітань! Здоров’я міцного зичимо ювілярові, невичерпного оптимізму і завжди гарного настрою!
Валентина ЯКОВЕНКО