04.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Формуємо людину майбутнього

21 серпня 2019 р. у м. Буча відбулася серпнева педагогічна рада освітян Київщини «Формування Людини Майбутнього — основний ціннісний орієнтир сучасної освіти». Участь у ній взяла делегація педагогічних працівникив Вишгородщини, у складі якої були й молоді вчителі НВК «ВРГ «Інтелект» — ЗОШ І ступеня». Захід відбувся у новому, сучасному, креативному форматі.
Перед початком зібрання учасники оглянули виставково-презентаційну локацію та інтерактивні тематичні локації у форматі ОpenSpace (відкритий простір), виставку — презентацію «Успішні освітні практики», на якій було розміщено матеріали з досвіду роботи педагогів нашого НВК.
Далі пройшов меседж — трек «Учитель МАЙБУТНЬОГО», а у відкритій освітянській студії (у літньому театрі Бучанського міського парку) відбувся прес-брифінг «Реформуємо систему освіти: точка зору влади». Із освітянами спілкувалися голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, голова Київської обласної ради Микола Стариченко, директор департаменту освіти та науки КОДА Віра Рогова.
Головні меседжі педагогічної ради, яка об’єднала більше тисячі педагогічних працівників Київщини: розвивати у дітей цінності, а не лише знання; головна цінність — це любов (любов до людей); переконати дітей у тому, що саме знання є запорукою їхнього успіху; прищеплювати любов до своєї країни (ми можемо виховувати мільйони розумних учнів, які потім виїжджатимуть в інші країни і працюватимуть на них); життя вчителя не має зосереджуватися лише на школі (вони — живі люди, які повинні бути щасливими). Чим вчителі будуть успішнішими та більш різносторонніми, тим більше щастя і радості вони принесуть дітям.
До речі, на Київщині першого вересня двері для навчання відкриють 1062 заклади. І що важливо, разом із першачками вперше переступлять поріг навчальних закладів та увіллються у педагогічну родину Київщини 54 молодих учителів — випускників вузів. Навчальний рік у нашому закладі розпочнуть майже 1500 учнів, серед яких 200 — першокласники
Інна ШУБКО, директор НВК «ВРГ «Інтелект» — ЗОШ І ступеня»