26.07.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Плив пароплав у спогадах і мріях

Люди поважного віку залишаються активними у повсякденному житті не тільки своєї родини, а й ветеранської організації.
Із переобранням голови міської організації ветеранів війни, праці і Збройних сил нині проводиться реєстрація пенсіонерів міста Вишгорода. Створюються різноманітні гуртки для змістовного дозвілля. А на початку серпня активісти ветеранського руху під керівництвом голови організації Віктора Михайловича Бабича, за сприяння міського голови Олексія Момота зібрали небайдужих пенсіонерів, які вже зареєструвалися в організації, для безкоштовної прогулянки Київським водосховищем на пароплаві «Резон».
Майже сотня вишгородчан мудрого віку милувалися блакиттю рукотворного моря, переливами барв на хвилях Київського водосховища. А чудові краєвиди у барвистій зелені дніпровських схилів повертали у далекі роки, де кожному було найвищим небо, найтеплішим — сонце, найзатишнішим — куточок рідного дому. Бо кожна оселя потопала завжди у повені квітучих садів, прикрашена віночком пахучих чорнобривців та любистку. Тож спогади теплою хвилею огортали кожне серце.

Тільки з ровесниками, людьми такого ж поважного віку можна було поділитися теплими спогадами, добрим словом згадати рідних, знайомих, з якими доля тісно переплела колишні і нинішні життєві стежки.
Яка ж ти рідна, чарівна моя Вишгородщино. Недаремно після поїздки учасники ансамблю «Вівтар Вітчизни» (керівник — Анатолій Мисько) виконали патріотичні та народні пісні на набережній.
Літній день із сонячними переливами на блакитних хвилях Київського моря нашепотів теплих спогадів людям мудрого віку, додав сил і оптимізму для зустрічі наступних днів.
Такі прогулянки об’єднують однодумців, сприяють спілкуванню, активізації життєвих сил, оптимізму і віри в краще майбуття.
Щиро вдячні Вишгородському міському голові Олексію Момоту за уважне ставлення до потреб пенсіонерів та підтримку в організації змістовного дозвілля людей поважного віку.
Людмила БОЛДИРЕВА,
заступник голови Вишгородської
організації ветеранів