28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Відпочивало тіло і душа

З 22 по 28 липня у Соборі Вишгородської Богородиці сьомий рік поспіль табір «Веселі канікули з Богом» збирав дітей. Щодня близько сотні дітей віком від 4 до 15 років разом веселилися і прославляли Бога. Традиційно ранок розпочинали з молитви, а далі — творчі майстер-класи, веселощі, розваги, конкурси, естафети, спортивні ігри.
Програму табору професійні аніматори, а цьогоріч їх було аж 14, розрахували так, аби заповнити весь вільний час дітлахів та молоді, аби перебування тут принесло їм духовну користь та пізнання простих життєвих істин.
Відвідування табору є повністю безкоштовним. Навіть про смачні обіди для діток подбали. Все це стало реальним за сприяння Вишгородського міського голови Олексія Момота, який завжди з радістю підтримує подібні ініціативи.
«Щиро вдячний аніматорам, котрі подарували дітям незабутні емоції, та організаторам — за професійний підхід до дозвілля дітей. Окремі слова подяки — отцю Тарасу Валаху. «Веселі канікули з Богом» — це унікальний табір, де діти замість гаджетів обирають живе спілкування», — ділиться враженнями Олексій Момот.
Родзинкою цьогорічного табору стало прощальне барбекю-паті у невимушеній родинній атмосфері. Діти із задоволенням демонстрували таланти, веселились та смакували смачнючими стравами.
Парох парафії УГКЦ м. Вишгорода протоієрей Тарас Валах:
«Приємно, що до нас приходять дітки не лише з нашої парафії. І це дуже важливо. Ми намагаємося дати їм можливість пізнати не тільки правду християнської віри, але і робимо наголос на суспільно важливих темах для гармонійного розвитку. Безумовно, це такий відпочинок, коли відпочиває і тіло, і душа».