26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Наші підрядники — добропорядні фахівці

Як відомо, роботи по благоустрою міста, у силу великих обсягів, виконуються не лише комунальними підприємствами, але і з залученням підрядних організацій різної форми власності. На цьому тлі нерідко виникають безпідставні звинувачення у бік влади від тих підприємців, які не беруть участі в облаштуванні міста, мовляв, усі підрядні роботи дістаються «своїм» фірмам. Скажу відверто — це хибна думка.
На теренах благоустрою працюють підприємці, котрі десятиліттями добросовісно виконують усі зазначені обсяги. Наведу низку прикладів. Так, підприємці Рублівські у місті працюють 15 років. Це вони облаштовують доріжки, сходи, паркові зони, дитячі майданчики, декоративні майданчики тощо. До цих фахівців — жодних претензій немає.
Інший підрядник — фірма ТОВ «Житлошляхбуд» працює у місті 20 років. Ремонт вулиць, асфальтування двориків, тротуарів — це результат їхньої роботи, і, як показав час, — якість у них — понад усе.
Інший підприємець — Боднарчук теж давно надає свої послуги по збору сміття.
Давно з містом співпрацюють шляховики районного підприємства ДРБУ. У складний зимовий період для очищення вулиць від заметів долучається дорожня техніка підприємця Миколи Коваля. У літній період, коли інтенсивно росте трава, місту допомагає районне підприємство «Комунальник». Нещодавно ми уклали договір з підприємцем Юрієм Філіповим на виготовлення 40 контейнерів для сміття. Ємкості дуже добротні. Так само роками на міських покрівлях працює підприємство «Горінвестбуд». А коли міська рада прийняла програму «Теплий під’їзд» по заміні вікон, її реалізувати виявило бажання чотири фірми. І ми вибрали найкращу, надешевшу і з якісним матеріалом. Тому я ще раз наголошу на тому, що всі наші підрядники — порядні люди, перевірені часом. Пересмикують факти і розповсюджують несенітниці лише ті, хто любить «працювати» язиком.
Хто має бажання створювати блага для міста, має досвід, техніку — ласкаво просимо до міської ради. Ще не було такого випадку, щоб ми відмовили класним фахівцям.
Ігор СВИСТУН, заступник міського голови