24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Моя нова поліція»

З 15 квітня до 1 липня 2019 р. Вишгородський відділ поліції за підтримки відділу освіти, служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської РДА, медіа-партнера ТОВ «Газета «Вишгород» проводив конкурс творчого малюнку серед дітей на тему: «Моя нова поліція».
Участь у ньому взяли 125 дітей із дитячих закладів м. Вишгорода та Вишгородського району.
Переможців серед конкурсантів і робіт визначала служба у справах дітей та сім’ї. Роботи оцінювались за такими критеріями: відповідність тематиці конкурсу; актуальність теми; практичне значення; втілення творчої ідеї та задуму автора; оригінальність та оформлення.
Перше місце посіла Поліна Гриненко, 2014 р. н., ВМКДНЗ «Ластівка», друге – Микита Петренко, 2014 р. н., ДНЗ «Сонечко», третє — Дмитро Борщ, 2013 р. н., ДНЗ «Золотий ключик».
Комісія конкурсу відзначила роботу Тараса Колодія, 2015 р. н., вихованця ВМКДНЗ «Ластівка», який показав неймовірно глибокий зміст і по-справжньому дорослий погляд на нову поліцію.
4 липня представники Вишгородського відділу поліції з начальником відділу Романом Бежуком привітали переможців теплими словами і подарунками.
Служба у справах дітей
та сім’ї Вишгородської РДА