28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Поле готове приймати команди

Нещодавно шанувальники футболу, вболівальники ФК «Чайка» та всі небайдужі до спорту вишгородці відзначили приємну подію — відкриття реконструйованого тренувального футбольного поля на стадіоні «Енергетик».
Близько року тому спортивний актив міста та особисто міський голова Олексій Момот звернулися до народного депутата Ярослава Москаленка з проханням допомогти відремонтувати так зване «нижнє поле» для тренувань. Дійсно, за попередні роки штучне покриття цього поля значно зносилося, і ніякі косметичні латання вже не допомагали. Активісти попали в точку, адже Ярослав Миколайович до спорту, а особливо до футболу, має безпосередню причетність. Ось таким чином за лічені місяці поле оснастили штучним покриттям італійського виробництва. Матеріал відповідає усім європейським стандартам та має надзвичайно високий термін експлуатації. Це і не дивно, бо виробник — найфутбольніша країна Європи. Отже, як професійні футболісти, так і любителі вже випробовують новенький газон.
Слід зазначити, що це лише перший етап у масштабній реконструкції стадіону «Енергетик». На сьогодні вже розроблено проект і ескізи побудови багатофункціонального спортивного комплексу. На стадіоні з’явиться гімнастичний і тренажерний зали, зал для бойових мистецтв, боксу, настільного тенісу, баскетбольний майданчик. Навколо футбольного поля будуть встановлені трибуни на декілька тисяч місць, частина їх — під навісом. Відповідно стадіон матиме й сучасні роздягальні із душовими.
— Я сподіваюся, що вся наша робота увінчається успіхом, — зазначив Ярослав Миколайович. — Лише на сучасній спортивній інфраструктурі ми зможемо виховати вишгородських зірок на кшталт Шевченка, Мессі чи Рональдо, а вихованці спортклубів та ДЮСШ Вишгородщини і надалі нас радуватимуть спортивними здобутками.
Своє бачення майбутнього стадіону висловив і міський голова Олексій Момот:
— Чим кращою буде спортивна база міста — тим більше дітей прийде з вулиці у спорт. А це основа для майбутнього здорового покоління вишгородців.
Влас. інф.