20.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

РІЗНІ ЛЮДИ у міського голови

До міського голови Олексія Момота завітали гості – учасники V Міжнародного благодійного фестивалю казок «KAZ.KAR. 2019», що проходив у Львові 30 травня-2 червня, – Творче об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» з керівником Оленою Титаренко.
Фестиваль, який відбувається в Україні раз на три роки, цьогоріч зібрав творців із Польщі, Словаччини, Чехії, Білорусі, Угорщини, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії та Ізраїлю і, звісно, вишгородців.
Як зауважила Олена Титаренко, наші творчі діти викликали неабияке захоплення висококваліфікованого журі (а це 12 фахівців галузей образотворчого, театрального, танцювального мистецтв, літератури, науковці та народні артисти України) і були нагороджені Дипломом фестивалю «За яскраве, креативне, масово-видовищне втілення оригінальної казки». Високу оцінку РІЗНІ ЛЮДИ отримали від народних артистів Лариси Кадирової та Григорія Шумейка і критика Мирослава Баллайя.
Діти та їх наставниця надихнулися атмосферою казкового Львова і вже знову готуються до участі у наступних проектах. Вони подякували міському голові за сприяння в поїздці та розказали про свої досягнення, а Олексій Момот пообіцяв і надалі підтримувати творчу молодь, яка гідно представила Вишгород на міжнародному фестивалі та постійно бере активну участь у міських святкових заходах.
Влас. інф.