28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пускові об’єкти — дитячі майданчики

На початок літа шляховики врешті-решт вийшли на фінішну пряму по ямковому ремонту основних міських магістралей. Уже найближчим часом рівнішими стануть проспекти Мазепи і Шевченка, вулиці Дніпровська, Б. Хмельницького, Межигірського Спаса, Ватутіна. Цьогоріч було вирішено обмежитися лише ямковим ремонтом, а всі наявні ресурси спрямувати на добудову дитячих садочків.
Триває і капітальний ремонт покрівель на багатоповерхових будинках. Так, найближчим часом мають завершитися роботи по вул. Київській, 12, 14. Паралельно розпочалися й роботи по об’єктах соціально-культурної сфери, таких як Алея Поташника на набережній Київського водосховища. Саме там, починаючи від шлагбауму і далі, з’явиться ділянка з новими пішохідними доріжками, клумбами, лавочками тощо. Також міською радою вже укладено договір на капітальний ремонт дитячого майданчика по вул. Б. Хмельницького, 4. Саме там буде встановлено сучасне ігрове обладнання, а також штучне покриття. Таким чином діти при падінні не збиватимуть лікті, коліна та і до домівки менше нестимуть піску.
— Завершуються також роботи ще по двох важливих об’єктах, — зазначив заступник міського голови Ігор Свистун. — Перший — це футбольне поле в районі житлового комплексу «Ярославичі». Там вже укладено гумове покриття, далі — його пофарбування і розмітка. Другий пусковий об’єкт — реконструкція дитячого майданчика неподалік кінотеатру «Мир» по проспекту Шевченка. Він теж, як і попередній, буде укомплектований найсучаснішим обладнанням. Гадаю, що нашій малечі вони будуть до вподоби.
Влас. інф.