31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Наші хортингісти – переможці Чемпіонату світу!

Хортинг – молодий вид спорту, що з’явився 10 років тому в Україні. Він поєднує в собі різні види єдиноборств – самбо, дзюдо, джиу-джитсу, тхеквондо, карате тощо. Унікальність хортингу, як переконують знавці, в тому, що він несе український патріотичний дух.

Із сьомого по чотирнадцяте травня вишгородські спортсмени СК «Характерник» у складі збірної України брали участь у IV чемпіонаті світу з хортингу, який відбувався на Кіпрі. У трьох розділах змагань вишгородці здобули 15 перших місць, чотири других і три третіх місця! Це допомогло збірній України здобути перше командне місце на чемпіонаті!
Загалом у ньому взяли участь 263 спортсмени із семи країн – України, Росії, Турції, Туркменістану, Кіпру, Латвії та Грузії. Команда Латвії посіла друге місце, господарі стали бронзовими призерами.
Керівник СК «Характерник», тренер Віктор Шубка задоволений результатом виступу своїх вихованців, які разом із іншими спортсменами проявили спортивний характер, бійцівські якості і волю до перемоги.
Віце-президент Української федерації хортингу Станіслав Федорів зазначив: «Практично всі наші спортсмени повернулися з першості світу з медалями. Дорослі майже всі – з золотом.
Бути першими стає складніше, спортсмени з інших країн приїжджають все більш підготовленими. Нинішньому юнацькому складу в майбутньому буде непросто тримати нинішню планку. Але зараз ми своє завдання виконали: перше командне місце – це те, за чим ми їхали на світову першість».
Влас. інф.
ФОТО – архів СК «Характерник»