28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Відчули себе особливими

Вихованці засновника інклюзивного театру у Вишгороді Уляни Штурби побували на Rockit weekend! Це крутий фест із купою корисностей для всіх вікових груп: лекції про кіно, мистецтво, історію, дискусії про художню освіту дітей, майстер-класи і воркшопи для найменших, конкурс малюнків на асфальті та ще довжелезний список активностей.
Під звуки барабанів, дудок, маракасів та ще сили силенної саморобних музичних інструментів разом із какофонією дитячих голосів найсвітліші емоції та щасливі посмішки розносились у дворі музею історії України. Ім’я цьому шаленству — «Музична терапія» від дитячого інклюзивного Perfeco in Kilaba з міста Вишгорода.
Вони вперше спробували провести разом із собою у світ звуків та ритмів таку велику кількість глядачів! І прем’єра пройшла на «ура»! Кожен із учасників ставав частиною унікального дійства, створюючи музично-театральну композицію «Кукурудза». Діти і дорослі настільки захопились інтерактивним перформенсом і вразили глядачів, що номер викликали “на біс” двічі! Та й після виступу теплі посмішки та сяючі очі ще довгий час створювали атмосферу свята.
«Бувають історії та ситуації, коли посмішка — це сенс усього. А що означає, коли радість наповнює всіх? Значить – усе добре. Ми були в потрібний час у потрібному місці. Кожен із нас став кращим», — поділилась емоціями Уляна Штурба.
Влас. інф.