08.02.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Анатолій Присяжнюк: «Влада повністю контролює економічну ситуацію в Україні»

Прес-служба КОДА

Голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк під час зустрічі з колективом Київського картонно-паперового комбінату, що на Обухівщині, заявив, що влада повністю контролює економічну ситуацію в Україні. Прикладом цього є домовленості у сфері торговельно-економічних відносин нашої країни з Російською федерацією, яких було досягнуто під час візиту Президента України В.Ф. Януковича до Росії.

 

Втім найбільш ваговим результатом цієї зустрічі є зменшення ціни на газ для України. Адже протягом останніх 3,5 років Україна сплачувала невиправдано високу ціну за блакитне паливо. Досягнуті домовленості нашої держави з російським сусідом — це покращення для України.

Владі вдалося підписати низку угод із східним партнером, які мають забезпечити стабільність української економіки. Крім того, дані домовленості жодним чином не впливають на зміну зовнішньополітичного курсу, обраного Україною. Президент України Віктор Янукович неодноразово наголошував, що наша держава вже давно визначилася із пріоритетами зовнішньої політики, необхідно лише системно підготуватися до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Наразі Україна в досить непростій ситуації з погляду економіки, оскільки відновлення потребує значна кількість підприємств, а відповідно — збереження робочих місць для населення. Тому фактично неодмінною вимогою часу для нас стало підписання низки угод у сфері відновлення та покращення торговельно-економічних відносин, розвитку  інновацій та відновлення будівництва авіа- та суднобудування, у свою чергу це слугуватиме запорукою для розвитку держави.