04.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Посади своє дерево»

Голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко разом з головним лікарем комунального закладу «Вишгородська центральна районна лікарня» Іваном Клюзком, районними депутатами, виконавчим апаратом Вишгородської районної ради, працівниками лікарні, громадськими активістами та просто небайдужими мешканцями району висадили першу у цьому році посадку дерев на території районної лікарні.
Так стартувала акція «Посади своє дерево», якою Вишгородська районна рада на чолі з головою Ростиславом Кириченко намагаються привернути увагу громадян до питань довкілля.
«Щиро дякую усім, хто приєднався до нашої акції, а також тим, хто поділився своїми саджанцями і квітами. Ми започаткували її для привернення уваги до екологічних проблем, підвищення інтересу бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, формування екологічної свідомості.  Переконаний, що якщо подібні акції відбудуться у кожному населеному пункті, якщо кожен третій, п’ятий чи хоча б десятий мешканець району посадить дерево на своїй вулиці, на території громадського закладу чи на своєму подвір’ї, то наша прекрасна квітуча Вишгородщина стане ще красивішою, ще зеленішою» – зазначив очільник районної ради.
Особливу подяку хочемо висловити ДП «Вищедубечанський лісгосп», які не тільки надали саджанці, але й активно долучились до їх висадження.