28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Доручення очільника КОДА виконано: у Вишгородському районі обладнано два сучасних стоматологічних кабінети

У зв’язку з численними зверненнями громадян очільник Київщини Олександр Терещук дав доручення обладнати в новозбудованих амбулаторіях Вишгородського району стоматологічні кабінети.
У селах Старі Петрівці та Ясногородка менше ніж за місяць роботи амбулаторій загальної практики сімейної медицини було обладнано стоматологічні кабінети з новим сучасним обладнанням. Наразі в кабінетах вже працюють кваліфіковані медики.
Завдяки ініціативі Президента України щодо розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості якісні медичні послуги стали доступнішими для жителів села. Це значить, що більше немає необхідності долати великі відстані до лікарень і нарешті можна отримати необхідну медичну допомогу на місці, зокрема пройти обстеження у лікаря-стоматолога.
Нагадаємо, за попередній місяць на Київщині було відкрито п’ять нових сучасних амбулаторій, що стало можливим завдяки реформі децентралізації.
Стоматологічний кабінет у Старопетрівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини працюватиме щоденно, а у Ясногородській – за окремим графіком.