28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ЗОЛОТА йога — рік позитиву

Влас. інф.
ФОТО — Ольга ДУМАНСЬКА, спеціально для «Вишгорода»

Непомітно сплинув рік занять Клубу здорового довголіття у районному будинку культури «Енергетик». Вишгородці, які почули про «ЗОЛОТУ йогу» для «золотого віку», прийшли на заняття — і не пошкодували.

Ідея занять фізичними вправами, які підходять для будь-якого віку, давно народилася у спортивного журналіста Ольги Думанської. Вона довго шукала прийнятну для непідготовленого організму форму занять — і знайшла: кундаліні-йога нескладна і підходить для літніх людей, яким бракує гнучкості, витривалості, енергії та настрою. А ЗОЛОТА йога дає відчути всі радощі життя.

Ініціатором активного дозвілля у Вишгороді стала депутат Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова, котра переконана: здорова країна починається зі здорової родини. Вона подбала про обладнання для занять і разом із своєю командою досі опікується Клубом здорового довголіття. Директор районного терцентру соціального обслуговування Наталія Рудько потурбувалася про офіційний статус, директор РБК «Енергетик» Ірина Боркун надала приміщення та години для тренувань: вівторок і четвер з 13:00 до 14:00 (спортзала). Ланцюжок здоров’я підхопив і директор Вишгородської ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. Олег Тимченко: по неділях, з 11:00 до 12:30 у шкільному спортзалі займаються ті, хто не може відвідати ЗОЛОТУ йогу у будні.

ЗОЛОТА йога збирає від 30 до 50 (залежно від пори року) прихильників здорового способу життя. «Кістяк» — зо два десятки жінок середнього і старшого віку. Вони позбулися остеохондрозів різної локації, стали гнучкішими (розтяжки дозволяють більшу амплітуду рухів). А головне — негатив оминає життєрадісних йогинь, які створюють доброзичливу атмосферу вдома, на роботі, на вулицях, у громадських місцях і міняють психологію суспільства. Мами, тьоті і бабусі є гарним взірцем для дошкільнят і школярів, які теж приходять на заняття, — і запрошують дідусів, тат, братів, знайомих і сусідів долучитися до фізкультурного руху.