02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про організацію та проведення громадських слухань

 

УКРАЇНА

ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 180 

від 26 грудня 2018 року м. Вишгород 

Про організацію та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації щодо розробки детального плану території земельної ділянки, що розташована на розі вул. Київська та вул. Кургузова в м. Вишгород Київської області,  площею близько 15,00 га

Керуючись ст. 25,   ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»: 

1. Організувати та провести процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки детального плану території земельної ділянки, що розташована на розі вул. Київська та вул. Кургузова в м. Вишгород Київської області,  площею близько 15,00 га, розробленого відповідно до рішення Вишгородської міської ради № 44/14 від 25 березня 2015 року. Розробник проектної документації – Товариство з обмеженою відповідальністю  «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну», 07300, м. Вишгород, вул. Кургузова, 6 а, офіс 314. Директор — Коваленко Юлія Василівна.

 2. Визначити місце та термін для ознайомлення з матеріалами детального плану території земельної ділянки, що розташованана розі вул. Київська та вул. Кургузова в м. Вишгород Київської області,  площею близько 15,00 га: м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, каб. 63-в. Строк ознайомлення з проектами містобудівної документації – 30  днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації у засобах масової інформації.

3. Запросити до участі у громадських слуханнях керівників підприємств, установ, об’єднань, фізичних та юридичних осіб, представників громадських організацій міста Вишгорода, відповідно до вимог п. 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

4. Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – Рачинський О.С., заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради. Строк подання пропозицій – протягом 30  днів з дня   публікації оголошення.

5. Організаційному відділу виконавчого комітету Вишгородської міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження в порядку, передбаченому чинним законодавством: розмістити на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради та в офіційному друкованому виданні Вишгородської міської ради – газеті «Вишгород».

6. Визначити дату та місце експонування матеріалів детального плану – 15 січня 2019 року о 15 годині 30 хвилин в приміщенні адміністративного будинку на пл. Шевченка, 1 у м. Вишгороді, другий поверх, малий зал засідань.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова О. Момот