19.03.2024

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ЙОЛЬ-2018

23 грудня 2018 року на засніженій набережній Київського водосховища відбувся 7-й Новорічний напівмарафон «ЙОЛЬ-2018», який другий рік поспіль організовувала GONKA. Незважаючи на несприятливі погодні умови в забігові прийняли участь близько 500 професійних спортсменів та аматорів.

Переможцями півмарафону стали: серед чоловіків Олексій Щербина з часом  1 год 14 хв 49 сек, серед жінок Олена Шевченко з часом 1 год 32 хв 7 сек. Перше місце в естафетній гонці на 21 км 97 м з результатом 1 год 11 хв 24 сек  зайняла професійна команда SAUCONY UKRAINE TEAM, на другому місці команда SALOMON з часом 1 год 17 хв 2 сек, на третьому місці фінішувала команда ПУШЕБ з результатом 1 год 19 хв 51 сек.

Досвідчена любительська естафетна команда «КВІНТ-А» (м. Вишгород) в складі: Владислав Мазунін, Костянтин Кравченко, Віктор Кухарчук, Володимир Кащук та Андрій Ляшенко вже четвертий рік поспіль стартувала на новорічному півмарафоні  і з результатом 1 год 40 хв 42 сек фінішувала восьмою серед 13 команд-учасниць. Середній вік естафетної команди «КВІНТ-А»  склав 52 роки. Це був двадцятий старт нашої естафетної команди за останні 4 роки і п’ятий в цьому році. 2018 рік був досить успішним для нашої команди, яка виборола третє місце у Вишгородському нічному марафоні, а також зайняла друге та третє місце серед команд ІТ-бізнесу в Київському міжнародному марафоні та півмарафоні відповідно.

Мені дуже приємно відзначити, що за останні кілька років все більше мешканців нашого міста активно долучаються до бігових занять, проводячи свої тренування як на стадіоні «Енергетик», так і на набережній Київського водосховища. Значна їх частина  приймає участь в бігових змаганнях, про що красномовно свідчать фінішні протоколи цих змагань.

Щиро зичу усім мешканцям Вишгорода і особливо  любителям бігу доброго здоров’я та успішних стартів у прийдешньому Новому 2019 році!

Віктор Кухарчук

Світлини Романа Радченка

Безумовно нелегко суперничати з професійними командами Saucony, Salomon, ПУШЕБ, але на Йолі вони з’явилися тільки в останні 2 роки, витіснивши нашу любительську команду з призерів.