29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Гран-прі світової першості

Софія МЕЛЬНИК, хореограф-балетмейстер
ФОТО – архів «Клерико»

Вкотре свою скарбницю нагород поповнив Вишгородський танцювальний колектив «Клерико». 1-го грудня майже у повному складі він узяв участь у Міжнародному фестивалі «LIFE in DANCE» та світовій першості з шоу дисциплін, які проводить Асоціація сучасного та естрадного танцю України.
Загалом, на фестивалі було понад 40 колективів із України та Молдови. «Клерико» змагався із чотирма танцювальними номерами у різних номінаціях та вікових групах: «Танцювальне шоу» — «Вуличний оркестр», «Час чаювати», «Сучасний естрадний танець» з композицією «Таємниця піратського скарбу» та «Один день із життя мух». До речі, молодша група «Клерико» саме тут дебютувала на сцені у форматі змагань, тому діти неймовірно хвилювались перед виступом.

Вишгородський колектив під керівництвом Ольги Пінчук вперше виступив на цьому фестивалі й одразу запам’ятався суддям та організаторам своєю неординарністю та відточеною майстерністю. Як винагорода за важку працю дітей і керівників — всі перші місця у номінаціях та Гран-прі змагань — найбільший кубок із тих, що є у немалій колекції колективу!
«Клерико» обіцяє до кінця року ще потішити своїх прихильників виступами на концертах і конкурсах.
Ми танцюємо для вас!