01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Футбольний сезон 2018 року завершено!

foot

Микола КОРОЛЬ, голова Вишгородської районної федерації футболу

Заграно останні матчі чемпіонату, кубку та суперкубку Вишгородського району з футболу.

Сезон 2018 року виявився тріумфальним для дружного колективу «Вольт і Джоуль». За підтримки міського голови Олексія Момота команда під керівництвом братів Олександра та Миколи Слободянюків у січні виграла зимовий чемпіонат району з футзалу, а потім перемогла в чемпіонаті, поклавши при цьому золоті медалі у кришталевий кубок району.

Згуртований досвідченими виконавцями та підсилений молодими футболістами цей футбольний клуб укотре довів, що є найсильнішим у районі. Велика заслуга в цьому, безперечно, Олександра Безмалого, який багато років підтримує колектив.

Єдиний клуб, який протягом усього сезону конкурував за чемпіонство та грав у фіналі кубка, — ФК «СНД». Молоді та завзяті хлопці з Нижчої Дубечні, згуртовані людиною, яка всім серцем та душею вболіває за футбол та за рідне село — Анатолієм Клименком, посіли друге місце в чемпіонаті, а у фіналі кубка в цікавій безкомпромісній боротьбі поступилися своєму більш іменитому супернику з рахунком 1-2.

Але без кубка ці талановиті юнаки не залишилися: у матчі за суперкубок Вишгородського району вони впевнено переграли команду «Енергетик» з рахунком 3-1. Тож слід подякувати колективу під керівництвом Максима Оленківського за яскравий сезон та видовищну гру.

Третє місце та бронзові медалі отримала команда «Енергетик», у складі якої — переважно  ветерани Вишгородського району. Вони вчетверте поспіль потрапили у фінал чемпіонату Київської області з футболу і в суботу 24.11.2018 р. на стадіоні «Зміна» м. Біла Церква гратимуть із командою ФК «Яблунівка». Тож побажаємо успіхів нашим ветеранам.

Кращі гравці сезону 2018 р.: воротар Руслан Карнаушенко («Вольт і Джоуль»), захисник Сергій Пономаренко («Вольт і Джоуль»), півзахисник Роман Пахолюк («Енергетик»), нападник Олексій Шульга («СНД»), тренер Олександр Слободянюк («Вольт і Джоуль»), арбітр Микола Горовий.

У фіналі кубка району кращими гравцями визнані Євген Слободян ( «СНД») та Євген Швей ( «Вольт і Джоуль»).

У фіналі суперкубка району — Сергій Швець ( «Енергетик») та Олег Чоботар ( «СНД»)

Футбольний сезон 2018 року закінчено. Попереду на нас чекають зимові футзальний чемпіонат та футзальні турніри.