29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Твори милість даяння

mal

Олександр МАРКОВ, член правління БФ «Святої Ольги», голова правління Релігійного християнського братства
«Шлях до істини»
ФОТО — архів БФ «Святої Ольги», спеціально для «Вишгорода»

На превеликий жаль, деякі люди, натягнувши на обличчя маски, приховують істинну суть своїх дій та вчинків і забувають заповідь Божу «Твори милість даяння кожному, не відкладай подавати нужденному…». Але понад усі «чорні хмари» та вислови «добровільних» борців за правду, сонце та добро знову перемагають – благодійна акція БФ «Святої Ольги» за підтримки народного депутата України Ярослава Москаленка та Вишгородського міського голови Олексія Момота триває.
Цими днями радник міського голови Володимир Малишев від фонду «Святої Ольги» передав головному лікарю КЗ «Вишгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксані Морозовій халати і товари медичного призначення, які були передані Благодійним місійним товариством «Слово життя».
Щиро вдячні його керівнику, пастору, доктору богослов’я Володимиру Кунцю, який постійно передає гуманітарні вантажі одягу б/в та ін., що надходять із США, Австрії, Німеччини. У проведенні акції БФ «Святої Ольги» також має підтримку фонду «Фудбенк» (голова правління – Володимир Іванов). Ось і цього разу 738 родин Вишгорода отримали сиркові набори.
Творіть добро і турбуйтесь про ближнього!