09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Шановні аграрії Вишгородського району!

72D96127 6A9F 4204 885D 0A13EE2066EE

Шановні аграрії Вишгородського району! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

В усі часи, як повелося з діда – прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Висловлюю глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва ВишгородщиниВаша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю. Завдяки вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство.
Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України. 

Упевнений, що завдяки вашій самовідданій праці та високій соціальній відповідальності, показники розвитку агропромислового комплексу врайоні будуть лише кращими та все більш значущими.

Дякую вам за вашу роботу, за постійну любов до землі та бажаю гарного здоров’я, успіхів, щастя, відмінних врожаїв і хорошої погоди на всі часи!

Зі святом!

З повагою

Голова Вишгородської районної ради

Ростислав Кириченко