31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Тиждень профорієнтації

 Image00011

ФОТО – Юлія ОДНОРОГ, Ольга ДУМАНСЬКА, спеціально для «Вишгорода»

У НВК «ВРГ «Інтелект» – ЗОШ І ступеня» продовжується тиждень профорієнтаційної роботи. 25 жовтня 2018 р. до старшокласників гімназії завітали працівники військової частини 3077 – напередодні Дня захисника України для учнів Катюжанського вищого професійного училища був проведений «День відкритих дверей».
Офіцери розповіли учням про історію створення частини (у серпні 2018 р. їй виповнилося 70 років), розповіли про порядок проходження військової служби за контрактом в лавах Національної гвардії України, правила вступу до Національної академії Національної гвардії України, продемонстрували фільми про житттєдіяльність Об’єднаного вузла зв’язку НГУ. 
Наприкінці зустрічі військові відповіли на питання, всім охочим роздали буклети та брошури про Національну гвардію України та запросили відвідати військову частину в ході проведення Дня відкритих дверей.

Шкільний офіцер поліції

25 жовтня 2018 у НВК «ВРГ «Інтелект» – ЗОШ І ступеня» відбулася зустріч  спеціаліста ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Київській області Наталії Валуйко та студента магістратури Міністерства ВС України Андрія Синоверського з учнями 6а класу.

Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання, відбулась роз’яснювально-профілактична бесіда щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі та про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності малолітніх осіб.

Працівники поліції дали змістовні відповіді на попередньо підготовлені вчителями запитання, які є актуальними наразі. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейські нагадали дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили  запитання за темою зустрічі.

Класний керівник 6-а класу Ірина Винник та заступник директора з ВР Тетяна Нагородна подякували працівникам поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосили, що краще попередити будь-яку неприємну ситуацію, аніж потім її вирішувати.

Посвята у першокласники

25 жовтня 2018 у першокласників НВК «ВРГ «Інтелект» – ЗОШ І ступеня» – урочистий день: у них відбулася посвята в першокласники.

Вже майже два місяці, як учні 1-х класів провчилися в школі. Зовсім нещодавно їх називали малюками, дошкільнятами, а тепер про них кажуть: «Це учні!». І вони вже багато чому навчилися завдяки власним старанням, наполегливій праці вчителів Олени Калмикової, Галини Старкової, Ірини Волкотруб, Галини Шевченко, Валентини Новоселицької, Юлії Гічко та постійній допомозі батьків.

Під час свята діти співали, танцювали, відгадували загадки; доводили, що вони вміють самостійно збиратися до школи. Справжнім дивом був танець «Україна – це ми», який підготували разом із дівчатами і хлопцями педагоги – організатори Світлана Бельченко та Ірина Радченко. А особливі емоції викликав виступ першокласника Яна Єрмака-Касенича. Кожний дитячий виступ ніс заряд позитивної енергії, дарував світлі думки й почуття.

Від імені усіх старшокласників молодших школярів привітали зі святом учениця 7-а класу, міні-місс Києва, учасниця Чорноморських ігор, проектів «Голос країни. Діти», «Яскраві діти України» талановита Ангеліна Тереннікова й ведучі свята Катерина Дроняк та Аліна Кушніренко.

Успіхів у навчанні побажали секретар міської ради Тетяна Бражнікова, директор НВК Інна Шубко та заступник директора Валентина Оверченко, які висловили впевненість у тому, що діти будуть згадувати і 1 вересня, і сьогоднішнє посвячення в першокласники, і той казковий світ знань, який їм дарують вчителі. Тому що тільки завдяки знанням учні зможуть стати гідними людьми.

За добрим народним звичаєм, своїх дітей благословили хлібом-сіллю батьки, побажавши їм світлого, мирного та цікавого шкільного життя; активно пізнавати світ, рости гідними громадянами нашої країни.  У подарунок діти отримали енциклопедії «Моя Україна», екскурсію в музей гончарства та майстер-клас із розпису.

Першачки показали, що вони вміють не тільки гарно вчитися, а й весело відпочивати. Сподіваємося, що це свято проросте в дитячих серцях зернинкою любові до рідної гімназії, світу знань, батьків та вчителів.

Королева осені

«Якщо в календарі нічого немає, а на душі негаразд, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його, а інакше буде зовсім невесело», – подумали педагоги-організатори НВК «ВРГ «Інтелект»- ЗОШ І ступеня» Світлана Бельченко та Ірина Радченко й вирішили влаштувати в гімназії справжнє осіннє свято. А на ньому обрати Королеву осені. І це дійство не залишило байдужим нікого, адже за королівський титул змагалися не тільки красуні, а ще й розумні, інтелектуальні та артистичні дівчата з 8-х – 11-х класів Владислава Брюсова, Ольга Горбач, Ангеліна Мень, Валерія Гаврило, Іветта Лютаєва, Марина Бельченко, Аліна Майборода, Ірина Гречко, Юлія Колпак та Анастасія Штинь.
Перед журі конкурсу постало складне завдання – з найгарніших, найталановитіших, найчарівніших дівчат обрати ту, єдину, котра буде гідною титулу «Королева осені – 2018». 
Вийшло справжнє шоу! Дівчата брали участь у конкурсах «Давайте знайомитися», «Мої таланти», «Майстерність» та «Номер із зіркою». У останньому конкурсі у якості справжніх зірок були вчителі гімназії Раїса Кисіль, Наталія Ковальчук, Ірина Радченко, Мирослава Іванишин, Світлана Бельченко та Євгенія Ускова. Вони співали, декламували, перевтілювалися в естрадних зірок і цим викликали захоплення у всієї аудиторії!
Настав кульмінаційний момент! У номінації «Глядацькі симпатії» перемогу здобула учениця 9-б класу Іветта Лютаєва, віце-міс конкурсу стала восьмикласниця Владислава Брюсова, ну а титул «Королева осені – 2018» виборола учениця 9-б класу Марина Бельченко.
По завершенню конкурсу відбулася дискотека для старшокласників, де було весело та невимушено. 
У підсумку виникло стійке переконання у тому, що саме таке дозвілля дуже необхідне нашій молоді. 
А ще дуже хочеться, щоб їхня шкільна юність була мирною, чистою, натхненною та щасливою!
О, юність, юність молода, барвиста,
Наповнена мільйонами сонців.
О, юність радісна, весела, промениста,
Як я люблю твій водоспадний спів!
О, юність, юність молода, барвиста,
Я зшию з листя шати запашні
І нанижу калиноньки намиста,
Щоб уклонялись ясені мені.

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007

Image00008

Image00009

Image00010

Image00012