28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Готуємось до районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Image00002

Оксана ФІЛЕНКО, заступник директора Вишгородського центру творчості «Дивосвіт»
Фото — Ольга ДУМАНСЬКА (керівник «Школи журналістики»)

18 жовтня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся семінар з організації та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка набуває все більшої популярності серед учнівської молоді району.

Педагоги загальноосвітніх навчальних закладів району ознайомилися з правилами та вимогами щодо проведення гри, з методичними матеріалами для впровадження гри на практиці.

Семінар відкрила директор Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» Олена Іванівна Андріяш.

Завідуюча відділом краєзнавства та туризму Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Личак Ірина Сергіївна ознайомила учасників семінару з основними етапами та умовами проведення гри. Виховник рою «Молода Січ» Васильківського району, методист Васильківського районного центру дитячої, юнацької творчості Шевченко Катерина Григорівна поділилася власним досвідом роботи, розповіла про особливості підготовки до гри, надала практичні поради щодо проведення конкурсу «Впоряд».

Інструктивно-методичні рекомендації працівники Центру творчості «Дивосвіт»: заступник директора Філенко Оксана Олексіївна, методист Сахарова Наталія Геннадіївна, культорганізатори Сальніков Сергій Анатолійович та Караваєва Катерина Миколаївна.

Поділилися своїм досвідом роботи по підготовці учнів до гри «Сокіл» («Джура») керівники гуртків «Дивосвіту»: Набок-Бабенко Юлія Сергіївна (керівник гуртка «Словесний креатив»), Сологуб Андрій Олегович (керівник історико-краєзнавчого клубу «Легіон»), Козачук Наталія Петрівна (керівник турисько-краєзнавчого гуртка «Азимут»).

Семінар був змістовним і цікавим. Усі учасники семінару зазначили, що тема дуже актуальна, що дуже важливо об’єднувати зусилля задля успішної реалізації цієї гри, яка розвиває дух і силу, і — що найважливіше — виховує справжніх патріотів.

Image00001

Image00003

Image00004