09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Димерські колеса – 2018

 Image00002

Вадим ГРИЩЕНКО, ГО «Типовий Димер»
ФОТО – автор, спеціально для “Вишгорода”

Аматорські велоперегони «Димерські колеса-2018» — відбулись! З погодою, як під замовлення, після 3-річної паузи «Димерські колеса» повернулися в Димер і трішки розворушили частину засинаючого від нудьги населення.

Особливо тих, хто брав участь. Після «Димерських коліс-2015» ми (організатори — прим.), розбалувані величезною кількістю учасників, нині побачили зворотню картину — охочих зголосилося небагато, але тим не менш свято видалось приємним, активним, азартним та інтригуючим.

У групі молодших учасників трійку призерів склали Тимур Мошенець (бронза), Іван Мурзін (срібло) та Ярослав Андрюкович (золото); у середній групі — Любов Коптенко (3-тє місце), Денис Поліщук (2-ге місце), Владислав Кучерявий (1-е місце); у старшій групі, де інтрига тривала до фінішної прямої, бронзу взяв Руслан Рутковський, срібло — Олексій Тищенко, золото — Юрій Мельник.

Усі призери велоперегонів, окрім медалей, отримали грошові призи, дипломи, фірмові кепки. У цьому та й у інших починаннях і заходах допомогли: юридична фірма «Імператив Плюс» та Олександр Лупейко; «Класний клуб» (Тетяна Спевак, Ірина Реміш); Юрій Калініченко, Денис Дутко, Юрій Майсюра, Вікторія Хорунжа, Ольга Грищенко, Микола Ковтуненко; «T4U» та «Spacex» (Даша та Євген Чепкови); «HL studio» (Олексій Матвійчук).

Долучайтесь до нас та наших заходів!

Image00001

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007

Image00008

Image00009