02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Команда ВЗОШ № 1 — чемпіон Київщини

 Image00003

Микола САМСОН, тренер команди,
учитель фізичного виховання
Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

З метою забезпечення рухової активності школярів, зміцнення здоров’я дітей, розвитку дитячо-юнацького футболу, 28 вересня у Білій Церкві відбулися обласні змагання серед учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів «Футбольні надії Київщини» (фінальна частина турніру перенесена з березня на вересень 2018 р.)
У змаганнях взяли участь шість найкращих команд області. Команда Вишгородської ЗОШ № 1, яка стала чемпіоном району і в зональних обласних змаганнях впевнено перемогла команди Ірпеня (6:0) і Бучі (2:0), вже у першій грі обіграла команду з Богуслава з рахунком 5:0. Друга гра закінчилася перемогою над командою з Обухова. Це дало змогу юним футболістам у подальшому змагатися з амбітною командою з Березані, яка у своїй групі потіснила команди Білої Церкви та Василькова.
В основний час у запеклій боротьбі наші хлопці зіграли внічию (1:1). І лише забиті пенальті підвели підсумок змагань — 6:5 на користь вишгородських футболістів. Команда Вишгородської ЗОШ № 1 — чемпіон Київської області сезону 2018!
Вдячний хлопцям за взаєморозуміння, віру в перемогу, самовідданість, а батькам — за підтримку. Пишаюся своїми вихованцями, бажаю подальших спортивних звершень. Сподіваюся, що нащадки славних козаків і надалі прославлятимуть Вишгородщину та Україну!

Image00001

Image00002