02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пісня єднаяє серця

 Image00001

Алекс ТЕДЕСКО
ФОТО — Олександр КОВАЛЕНКО, «Слово»,
Массімо БОНФАТТІ, спеціально для «Слова»

23 вересня 2018 року в Вишгородському районному Будинку культури «Енергетик» відбувся благодійний концерт італійської групи «EasyPop».

Молодь насолоджувалась виставою, відкриваючи для себе класику італійської та світової естради. Старше покоління згадувало танцювальні вечори в «Енергетику», закривши очі, переносилося до голубих екранів (а щасливчики — і до концертних залів), звідки линули чарівні звуки всесвітньо відомого пісенного фестивалю у лігурійському Сан-Ремо, курортному містечку поміж Генуєю та Ніццою.

Приємним сюрпризом став і виступ вокально-інструментального ансамблю «Coco Jambo», вихованців музичної студії «Музикашки-барабашки», які стелю підіймали, а марафон ударників Максима і Патріціо зірвав шалені оплески. Юних початківців і відомих музикантів співами підтримували депутат Київської обласної ради Галина Єрко, голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко та заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганіцька.

Ця вибухова естрадна вистава відбулась за підтримки Вишгордської районної ради та Вишгородської районної державної адміністрації та головна заслуга спекотного вишгородського вечора – з боку «Mondo in cammino» (що можна перекласти як «Світ у дорозі» чи «Мир на шляху», у значенні «усім миром»).

Ця італійська благодійна громадська організація вже не перший рік опікується людьми, що потребують допомоги, з різних країн і континентів. За словами голови — Массімо Бонфатті — не існує «ми» і «вони», «у нас» і
«у них», світ — єдиний, і проблеми після аварії на Чорнобильській АЕС стосуються не лише України і Білорусії … Тож «Мондо ін. камміно» недарма зацікавилася розробками білоруського вченого, відомого спеціаліста у сфері радіаційної медицини, доктора медичних наук Юрія Бандажевського, який понад 20 років тому вже привертав увагу до впливу радіонуклідів цезія, зокрема, на виникнення серцево-судинних проблем, і під керівництвом якого в Україні відкрито координаційно-аналітичний центр «Екологія і здоров’я».

Та коли вчені вивчають проблеми зі здоров’ям і шляхи його збереження, то волонтери втілюють проекти у життя і дарують гарний настрій. А що може краще вплинути на здоров’я, ніж музика?..

Image00002

Image00003