01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Всесвітній день першої допомоги

CH

8 вересня відзначається Всесвітній день першої допомоги. Червоний Хрест – провідний лідер у світі з навчання населення навичкам надання першої допомоги. У Товаристві Червоного Хреста України є кваліфіковані співробітники та волонтери, які навчають першій допомозі: 400 інструкторів та 46 тренерів.

Тема Дня першої допомоги цього року – «Перша допомога при дорожньо-транспортних пригодах». Ця проблема актуальна і для України, і для усього світу. Майже кожен день кожен із нас є учасником дорожнього руху – пішоходом, велосипедистом, водієм або пасажиром. На жаль, у світі ДТП забирають близько 1,25 млн. життів на рік. Кожного дня близько 3500 людей гинуть на дорозі, а ще десятки тисяч отримують травми, які часто призводять до наслідків, що змінюють життя. Якщо вчасно не надається перша допомога, то багато важко травмованих людей не виживає у дорожньо-транспортній катастрофі (ВООЗ, 2004 рік). А вчасне надання першої допомоги може різко зменшити кількість фатальних випадків на дорозі.

У Всесвітній день першої допомоги організації Товариства Червоного Хреста України по всій країні проведуть:

  • о 12 годині 7 вересня флешмоб із проведенням майстер-класу з серцево-легеневої реанімації;
  • показову симуляцію на тему «Перша допомога при ДТП».

Товариство Червоного Хреста України запрошує Вас на ці події, які мають на меті важливу соціальну функцію – підвищити обізнаність людей щодо безпеки дорожнього руху, заохотити людей оволодіти навичками надання першої допомоги, посилити роль людини в захисті самого себе та інших від нещасних випадків та реагування у кризових ситуаціях. 

Місце і час: м. Вишгород, площа Шевченка, 1

7 вересня 2018 р. о 12 годині 

Контактна особа: Ірина Правдива тел. 068-775-39-56

Довідка: Один з важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 100 років поспіль – це допомога державі у наданні медичної, соціально-побутової, матеріальної та натуральної допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні заходи Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України – єдина громадська організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.