21.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вишгородська податкова провела черговий семінар

 Image00001

Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

22 серпня 2018 року фахівцями ГУ ДФС у Київській області проведено черговий семінар для фізичних осіб-підприємців, що перебувають на обліку у Вишгородському відділенні ГУ ДФС у Київській області.

У ході заходу фахівці ГУ ДФС у Київській області ознайомили його учасників з правопросвітницьким проектом «Я маю право» та експериментальним проектом у сфері реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій — системою e-Receipt, з порядком нарахування та сплати ЄСВ ФОП та самозайнятими особами, а також повідомили присутніх щодо можливостей модернізованого сервісу ДФС —Електронного кабінету платника.

Присутні жваво цікавились питаннями тестового режиму роботи системи електронного чеку, а також порядком нарахування та сплати ЄСВ фізичними особами — підприємцями.

У семінарі взяла участь голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Київській області Олена Хотенко. Вона розповіла про створення моніторингово-методологічного центру при Асоціації платників податків України, до складу якого входять кваліфіковані фахівці: юристи, бухгалтери, фінансисти, та наголосила, що вся робота цих фахівців зосереджена на принципах максимальної допомоги та сприяння розвитку бізнесу.

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005