24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Їм так потрібне наше тепло

bold

Людмила БОЛДИРЕВА, волонтер
ФОТО — архів автора

Нещодавно представники Вишгородської міської громадської організації спілки офіцерів, Вишгородської міської організації ветеранів, Товариства Червоного Хреста відвідали госпіталь у м. Ірпені, де проходять реабілітацію бійці із зони бойових дій на Сході України.
Напередодні ансамбль ліричної пісні спілки офіцерів (керівник Зінаїда Ступак) уже побував із концертом у госпіталі. Але тоді тяжко поранені не змогли бути присутніми, тому ми вирішили приїхати ще раз і особисто провідати кожного.
Розчулені бійці щиро дякували за теплі слова підтримки. Доречні для хлопців були і солодощі, що купили на кошти, виділені Товариством Червоного Хреста. А заступник голови міської організації ветеранів Емма Одинокіна придбала подарунки за власні 500 грн.
Прикро, що наші звернення до небайдужих про допомогу коштами для проведення таких заходів не знаходять підтримки, але ми не втрачаємо надії і плануємо й надалі відвідувати поранених бійців. Недарма ж кажуть: сьогодні допоможеш ти, а завтра допомога може знадобитися тобі.
Долучайтеся до доброї справи! Наші телефони: 04596-522-42, 04596-54-251.