31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Базі зимових видів спорту у Вишгороді — бути!

snowb

Управління фізкультури і спорту КОДА

31.07.2018 р. відбулося пленарне засідання Вишгородської міської ради, на якому головував мер міста Олексій Момот. У роботі сесії взяв участь Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації. Він запропонував до розгляду питання будівництва бази із зимових видів спорту в рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

 

Спортивну базу планується розташувати у Вишгороді на Вишгорі, що поряд із базою «Колос» по вулиці Ватутіна. На території бази функціонуватиме спеціальний гірський схил для занять бординг-кросом, скі-кросом та фристайлом. Також працюватиме багатофункціональний зал для кросфіту та інших видів спорту, буде обладнано сучасні роздягальні з душовими приміщеннями. База знаходитиметься на балансі Київського обласного закладу «Центр олімпійської підготовки».
«Це важливий спортивний об’єкт для розвитку спортивної інфраструктури та зимових олімпійських видів спорту як Київської області зокрема, так і всієї України в цілому, — пояснив присутнім депутатам та представникам громадських організації Сергій Тимофєєв. — Наші спортсмени матимуть змогу тренуватися тут, на своїй власній базі, а не виїжджати в пошуках гідних умов за кордон. Завдяки спортивному об’єкту буде створено нові робочі місця, що в свою чергу стане одним із поштовхів для розвитку економіки в регіоні. Спортивний об’єкт відповідатиме стандартам, що дасть можливість для проведення офіційних змагань.
База функціонуватиме не тільки для спорту вищих досягнень, її двері будуть відкриті для всіх мешканців міста. Також розглядається можливість створення спортивних класів для занять із трьох видів спорту: бординг-кросу, скі-кросу та фристайлу.
Єдине золото у фристайлі на нещодавніх Олімпійських іграх, яке приніс Україні Олександр Абраменко, стало власне одним із поштовхів для реалізації ідеї зі створення бази для зимових видів спорту».
У результаті було проголосовано рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду КЗ КОР «КОЦОП».