26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про встановлення туристичного збору в м. Вишгороді на 2019 рік

ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок перша сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

03 липня 2018 року № 41/5

Про встановлення туристичного збору в м. Вишгороді на 2019 рік

Відповідно до ст. ст. 10, 12, 268 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI із змінами і доповненнями, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території м. Вишгорода туристичний збір.
2. Визначити базу та об’єкт оподаткування, податковий період та інші обов’язкові елементи туристичного збору згідно зі ст. 268 Податкового кодексу України.
3. Ставка збору встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 268.4 статті 268 Податкового кодексу України.
4. Справляння збору здійснюється:
4.1. Адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами.
4.2. Квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму.
4.3. Юридичними особами або фізичними особами – підприємцями, які уповноважуються Вишгородською міською радою справляти збір на умовах відповідного договору.
5. Базою справляння збору є вартість усього періоду проживання (ночівлі), за вирахуванням податку на додану вартість, з урахуванням особливостей визначених п.268.4. ст. 268 Податкового кодексу України.
6. Туристичний збір сплачується в Порядку, визначеному п. 268.6 та п. 268.7. ст. 268 Податкового кодексу України.
7. Подання звітності відбувається відповідно до норм Податкового кодексу України.
Відповідальність за порушення податкового законодавства встановлюється відповідно до норм Податкового кодексу України та інших нормативних документів.
8. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та інших діючих нормативно-правових актів.
9. Виконавчому комітету Вишгородської міської ради забезпечити направлення копії цього рішення Вишгородській ОДПІ ГУ ДФС Київської області та його оприлюднення в засобах масової інформації.
10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань планування та формування бюджету м. Вишгорода.

Міський голова О. Момот