31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

pozh1

18 червня о 14:39 до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про загоряння сміття за адресою: м. Вишгород, вул. Набережна. На виклик терміново було направлено черговий караул, який, прибувши на місце, встановив, що горить сміття на площі 25 м кв. Пожежу було локалізовано о 15:13. Ліквідовано — о 15:25. До гасіння залучалось два відділення 37-ДПРЧ м. Вишгород та четверо людей особового складу. Пожежею знищено сміття по всій площі.

Запобігти пожежі має кожен

Ігор РИБЕЦЬ, інспектор Вишгородського РВ ГУ ДСНС України у Київській області капітан служби ЦЗ

У зв’язку з підвищенням температури повітря на території району загострилася ситуація з пожежами у природних екосистемах та на відкритих територіях. Тож звертаємось до населення з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки!

Причинами пожежі в лісі та на відкритих територіях можуть стати блискавка або засуха, але головна — необережність людини.

Здебільшого, загорання виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення правил пожежної безпеки під час сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.

Незважаючи на вжиті заходи, Державна служба України з надзвичайних ситуацій не в змозі забезпечити пожежну безпеку населення без його допомоги та розуміння. Усім нам необхідно докладати максимум зусиль, аби запобігти виникненню пожеж.

Для цього дотримуйтесь наступних правил:

– не розводьте багаття у лісі, окрім призначених для вогнищ місць;

– не засмічуйте місце відпочинку;

– обгороджуйте та розчищайте місце розпалення багаття;

– не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями;

– не розкидайте недопалки та сірники на суху лісову підстилку;

– стежте, щоб діти не бавилися з вогнем;

– не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх;

– приберіть місце погашеного вогнища, переконайтесь, що горіння відсутнє.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем позбавить вас від біди і страждань. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».