28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Діалог правоохоронців з громадою

gr

Влас. інф.

13 червня у великій залі адмінбудинку відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території міста Вишгорода. На зустріч із громадськістю прийшли начальник Вишгородського відділу поліції Олександр Дудник зі своїми колегами, міський голова Олексій Момот, перший заступник голови Вишгородської РДА Олександр Устименко.

 

Передусім, правоохоронці поінформували присутніх про криміногенну ситуацію у місті на поточний момент. Так, за минулий період було відкрито 213 кримінальних проваджень. Здійснено 42 тяжкі злочини, 41 — особливо тяжкі. Затримано дві особи, які збували наркотики, виявлено 18 фактів зберігання наркотичних речовин. На жаль, не зменшується кількість водіїв, які знаходилися напідпитку за кермом — 108 осіб. Складено 1500 протоколів про адміністративні порушення, які мали місце в сім’ях, на роботі, громадських місцях. Також за цей період було здійснено 38 крадіжок, головним чином речей, залишених в автомобілях.
Діалог правоохоронців із громадою тривав майже півтори години. Дуже багато питань стосувалося боротьби з нелегальними перевізниками, лунали пропозиції, як упорядкувати пасажирські перевезення, як боротися з паркуваннями авто під вікнами і балконами будинків, наскільки ефективно діє система адміністративних протоколів, складених у результаті порушень правил благоустрою.
Гостро звучала проблема боротьби з волоцюгами і безхатченками, котрі цуплять метал зі старого цвинтаря.
Дуже доречним було і питання створення муніципальної варти, яка б стала добрим помічником нашій поліції. Як поінформував присутніх міський голова Олексій Момот, це питання вже порушувалося ним на одній із сесій міської ради, але, на жаль, у силу деструктивних дій окремих депутатів воно не набрало необхідних голосів. Мер запевнив людей, що це питання неодмінно ще раз внесе до порядку денного сесії і спробує переконати депутатів у доцільності створення муніципального правоохоронного формування.
Підсумовуючи хід громадських слухань, варто зазначити, що квінтесенцією зустрічі була відкритість. Правоохоронці не уникали гострих питань, а громадян, у яких виникали особисті питання, запрошували до відділу поліції для надання кваліфікованої допомоги. На думку учасників зустрічі, подібні діалоги мають бути регулярними.