29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Слід подати заяву, якщо…

sbs

 

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», з 1 травня 2018 року призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є: внутрішньо переміщені особи; особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків); особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства; особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають; особи, в яких відбулися зміни у складі сім’ї; непрацюючі непрацездатні особи, які отримували субсидію на понаднормову площу житла; особи, які є індивідуальними забудовниками, будинки, яких не введені в експлуатацію; особи, які отримували субсидію на розділені особові рахунки.
Слід терміново звернутися до управління соціального захисту населення Вишгородської райдержадміністрації за адресою: м. Вишгород, вул. Набережна, 6-а, каб. 1 (з понеділка по четвер з 8:00 до 16:00 год) або до відповідальної особи по субсидії сільської (селищної) ради.
Отримувачам житлової субсидії необхідно також повідомити про наступні обставини: якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у володінні транспортні засоби, що підлягають державній реєстрації і з дати випуску яких минуло менше 5 років; якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства набули права власності на нерухоме і рухоме майно на суму, яка перевищує 50 тис. гривень; якщо особи мають понад двомісячний борг зі сплати житлово-комунальних послуг.