29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вшанували пам’ять ліквідаторів-правоохоронців аварії на ЧАЕС

buk

Влас. інф.

26 квітня біля Храму святого Миколи Чудотворця у с. Новосілки Вишгородського району вшанували пам’ять працівників правоохоронних органів Київщини, які загинули внаслідок страшної техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.
Зі словами вдячності за героїзм та співчуттями до рідних загиблих звернулись депутат Київської обласної ради Олександр Качний, голова Асоціації ветеранів МВС України, генерал-лейтенант міліції, учасник бойових дій в Афганістані та В’єтнамі, на час вибуху четвертого реактора начальник УВД Київського облвиконкому Володимир Корнійчук, директор Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Тетяна Приходько, батько якої загинув внаслідок аварії на ЧАЕС.
Мітинг-реквієм завершився хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та меморіальних плит комплексу Вічної Слави, на яких викарбувані імена правоохоронців, загиблих внаслідок тієї трагічної квітневої ночі 1986 року.
«Серед працівників правоохоронних органів Київщини — 2874 герої-ліквідатори, імена ще 509 викарбувані на плитах меморіального комплексу. Вони діяли мужньо та професійно, гідно виконали свій обов’язок перед суспільством. Ми вдячні їм за мужність, відвагу та самопожертву. Наш обов’язок — пам’ятати тих, хто загинув, піклуватись про їхні родини і максимально підтримувати живих свідків тієї страшної біди», — наголосив депутат Київської обласної ради Роман Буковський.