24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Демонтаж газозаправок — неминучий

Влас. інф.

Минулого четверга на засіданні виконавчого комітету міської ради розглядалися актуальні питання з життя громади. Вже традиційно, присутні розглянули блок квартирних питань, зокрема, заяви громадян, затвердження списків обліку, виключення житлової площі зі складу службової та інше.
Наступними до розгляду були питання опікунства дітей. А це — дозволи на укладання договорів дарування, купівлі-продажу, доцільність позбавлення батьківських прав тощо.
Як завжди, левова доля питань порядку денного стосувалася комунальної галузі. Зокрема, мова йшла про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг, надання дозволу на розміщення пересувних атракціонів, про заходи щодо проведення благоустрою, організацію та проведення придорожніх тематичних ярмарок вихідного дня, про затвердження ліміту використання питної води, погодження тарифів на послуги з утримання будинків обслуговуючим організаціям, розміщення рекламних засобів.
Виконком прийняв рішення демонтувати самовільно встановлені автозаправні комплекси на виїзді до с. Н. Петрівці та в напрямку с. Хотянівки, власника обладнання останнього — не виявлено.
Присутні члени виконкому розглянули і проекти технічних умов приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення будинків по вул. Набережній та вул. Ватутіна, внесли зміни до рішення про надання дозволу ТОВ «Велесгард» на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво автомобільної дороги загального користування для обслуговування будинків по вул. Ватутіна, затвердили умови договірів про пайову участь забудовникам — «Горизонтбудсервіс», ТОВ «Компанія гранас», ФОП О. В. Білоусову.