28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Казки – іноземними мовами

Image00004

Поліна ОЛІЙНИК, школа журналістики ЦТ «Дивосвіт», учениця 8-В класу ВСШ «Сузір’я»
ФОТО — учні школи

Актова зала Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» протягом лютого та березня перетворилася на театральні підмостки. Школярі за допомогою вчителів та батьків ставили вистави, створювали декорації, шили костюми і самі ж грали у постановках різноманітних казок англійською та німецькою. Саме так, адже «Сузіря» спеціалізується на ґрунтовному вивченні іноземних мов.

А як краще зануритися у мовне середовище? Не тільки прочитати у підручнику та записати у зошиті, а переглянути відеоказку або мультик іноземною мовою, вивчити ролі, ретельно їх огранити на репетиціях, а потім зіграти казку перед публікою.

Усі заходи відбувалися у рамках декади іноземної мови, яка через карантин тривала майже на два місяці. Крім вистав, учні брали участь у вікторинах, конкурсах газет та проектів, виставках малюнків («My Favourite Food», «My Favourite Letter», А. Ф. Корецька, Н. Л. Майорова, Н. О. Попова), відеоальманахах, презентаціях та слайд-шоу (Є. С. Лизогуб, О. О. Савченко, О. О. Сіріченко, О. М. Дідковська, Ж. В. Ярмоленко).

Початок декади був відзначений організацією яскравого заходу німецькою мовою, присвяченого Дню соборності України, де учні 7-11 класів декламували вірші та співали пісні (І. І. Єсікова, Н. С. Дмитренко) для учасників Всеукраїнського науково-методологічного семінару «Наукова парадигма формування та розвитку професійної компетентності керівників сучасних закладів освіти», організованого спільно з Академією педагогічних наук України.

Одним із найбільш незабутніх епізодів декади стало інсценування відомого твору «Пігмаліон» (9-А, Н. Л. Швець, О. К. Ярмолюк) для учасників районного заходу «Школа молодого вчителя». Учні 3-В класу показали не тільки свої артистичні таланти і здібності, але й хороші навички володіння англійською, інсценувавши казку «Рукавичка» (А. Ф. Корецька, О. В. Давиденко).

Вчителі Ю. С. Оксюта, Н. В. Швець допомогли учням 5-В класу відобразити головну ідею казки «Дюймовочка», в якій добро і краса перемагають. З великим задоволенням подивилися цю казку учасники районного семінару вчителів англійської мови «Global Values in the New Program», організованого видавництвом «Лінгвіст». Цікавою була драматизація казок «Снігова Королева» та «Кіт у чоботях», підготовлених учнями 6-7 класів (Н. С. Дмитренко, І. І. Єсікова). Вдало підібрані костюми і декорації викликали у присутніх багато позитивних емоцій.

Учні 3-Е, 3-Д класів (Н. О. Попова) досконало активізували римівки і показали свої знання англійської мови у вікторині «Are You Good at English?». Учні 2-Г — змагалися за право бути кращими у конкурсі «We study English» (Н. Л. Майорова, Т. В. Ярова). Загальне піднесення, хороший настрій і захоплення панували в актовій залі школи, коли учні 6-7 класів провели пізнавальну вікторину-КВК німецькою мовою (А. В. Бурлій).

Цікавим моментом декади іноземної мови стало проведення лекторію «Британія — країна традицій» за участю учнів 10-класів для 4-5 класів (Ю. С. Оксюта), під час якого старшокласники ознайомили присутніх з короткою історією розвитку традицій цієї країни.

Всі заходи і виступи учнів були організовані на високому професійному рівні, діти змогли не тільки відповісти на складні запитання вікторин та конкурсів, але й показати вміння слухати, розмовляти, інсценувати, співати, декламувати вірші німецькою та англійською мовами. Це стало можливим завдяки творчій натхненній роботі вчителів та підтримці адміністрації школи, для яких основною метою є заохочення та підвищення мотивації вивчення іноземних мов.

Image00001

Image00002

Image00003

Image00005