30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Цокольний поверх набирає реальних обрисів

sadik1

Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Останнього разу наші кореспонденти перебували на будівельному майданчику нового дитячого садка по вул. Шкільній ще у період хрещенських свят. Сьогодні візуально помітно, що темп робіт на будові набирає обертів.
Після спорудження фундаментної плити, у тіло якої було укладено 1000 кубічних метрів бетону, будівельники приступили до монтажу каркасів для вертикальних стін цокольного поверху. Вже укладено перші десятки кубів бетону в опалубку цих стін. Майбутній величезний підвал — досить просторий і максимально зручний для господарських потреб. У ньому передбачено приміщення для майстерні, комори для прибирального інвентаря, миючих засобів, для білизни, побутові кімнати, складське приміщення та інші необхідні об’єкти для належної роботи дошкільного навчального закладу.
Морозний і сніжний початок березня у якійсь мірі уповільнив темп робіт, але не порушив графіка. Тож стіни цокольного поверху з’являться, як і передбачено, — до кінця квітня.
Нагадаємо, що цей стратегічний для міста дитячий об’єкт має бути зданим у постійну експлуатацію до кінця 2019-го. У цьому році ТОВ «Кремінь-1» планує звести всі три поверхи і зробити покрівлю.
А ось як просуваються роботи на будівництві нових корпусів у дитячих садках «Ластівка» і «Чебурашка» ми розповімо вже у наступному номері.

sadik2