28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Патрульна поліція запрошує молодь до своїх лав

police

Висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в країні: поліція Київщини запрошує молодих людей на службу до патрульної поліції

6 лютого Голова Національної поліції України Сергій Князєв оголосив про створення у Білій Церкві патрульної поліції та початок відкритого конкурсу на 190 вакансій патрульних поліцейських.

Якщо ви активні, мотивовані, комунікабельні, ввічливі, відповідальні, можете аргументовано висловлювати свою думку і вмієте прийняти рішення і діяти в екстремальних ситуаціях та бажаєте працювати в оновленій системі, вірно нести службу задля впровадження якісних змін у державі, – ласкаво просимо на службу до Національної поліції України.   

Для того, щоб стати патрульним поліцейським, необхідно пройти ретельний відбір, під час якого перевіряються здоров’я, фізична витривалість та розумові здібності кандидата. Обиратимуть лише кращих та достойних. Далі 190 кращих кандидатів пройдуть 4-місячний курс професійної підготовки та вже у цьому році виїдуть на патрулювання вулиць Білої Церкви.

Заробітна плата патрульних поліцейських становитиме від 9 тисяч гривень з перспективою кар’єрного зросту та соціальним забезпеченням згідно з діючим законодавством. Кожний працівник забезпечується уніформою та спеціальними засобами. Графік роботи передбачає 3 вихідних дні на тиждень.

Поліція Київщини запрошує до своїх лав чоловіків і жінок незалежно від попередніх видів зайнятості. Головне для майбутніх кандидатів і кандидаток:

бути громадянином України віком від 20-35 років,

розмовляти українською мовою та не бути судимим,

мати повну загально середню освіту, водійське посвідчення категорії В, а також прагнути якісних змін у державі.