29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пізнаємо себе

Image00004

Олена АЛЬОХІНА
ФОТО — автор

9 лютого в читальній залі цетральної районної бібліотеки слухачі факультету основ медицини та здорового способу життя Університету ІІІ віку «Активне довголіття», що діє у Вишгородському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), із захопленням слухали лекцію психолога вищої категорії Наталії Мальцевої.

Чому хтось із нас легко розв’язує будь-які життєві проблеми, а хтось не може виплутатися із простої ситуації? Чи не ми самі є причиною того, що відбувається з нами? Чому хворіємо? Чи хотіли б ми змінити щось у своєму житті? Як це зробити? Дати відповіді на ці та багато інших запитань допомагає наука психологія.

Разом із лектором присутні роздумували над питаннями: як зрозуміти і пізнати себе та іншу людину? чи випадково ми часто потрапляємо в якісь подібні ситуації? чи правильно ставимося до себе? як управляти своїм життям? За допомогою вправ визначали, до чого схильний кожен із нас. Отримали багато практичних порад.

Щоб уникати неприємностей або пом’якшити їх прояви, треба дотримуватися простих життєвих принципів, ефективно планувати свій час і знаходити його для себе, не перебільшувати гостроту невдач і пов’язаних із ними переживань. Уникаймо паніки, не будьмо байдужими, накопичуймо позитивну енергію, використовуймо методи релаксації. А ще — більше любові до себе, до тих, хто поруч, до всього сущого на землі.

На завершення зустрічі присутні отримали «Азбуку суспільної акції любові». А одна із слухачів подарувала всім пісню, яка перекликалася з багатьма питаннями, порушеними під час лекції.

Image00001

Image00002

Image00003

Image00005

Image00006