31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Фіскальна служба консультує по заблокованих податкових накладних

b photo

Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що у зв’язку з численними запитаннями щодо запровадженням системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків у Єдиному реєстрі податкових накладних, з 31 липня 2017 року Головним управлінням ДФС у Київській області запроваджено в Центрі обслуговування платників (м. Вишгород, просп. Шевченка, 1-а) надання роз’яснень для платників податків Вишгородського регіону із зазначеної теми.

Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 год., у п’ятницю з 15:45 до 16:45 год. фахівці Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області надають інформаційну допомогу платникам столиці у разі зупинення податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Звертаємо увагу, що відповідно до норм Податкового кодексу України, платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом відомостей про такого платника без його письмової згоди. Саме тому представникам платників податків, для з’ясування обставин по заблокованих податкових накладних, необхідно мати при собі відповідні документи, що посвідчують особу або довіреність підприємства у разі, якщо за інформацією звертається особа, яка не є директором чи головним бухгалтером.