31.07.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Досвід проти молодості

Валерій СИДОРЧУК, тренер
ФОТО – Дмитро ЮРЧЕНКО, спеціально для «Вишгорода»

1 жовтня у спортивній залі Вишгородської районної ДЮСШ відбулася особиста першість із настільного тенісу серед дорослих, присвячена Дню Вишгорода.
Як і годиться, турнір розпочався з виконання Державного Гімну. Привітала учасників змагань секретар Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова.
На ці змагання до нашого міста завітали тенісисти зі столиці — першорозрядники Андрій Обіщенко та Віталій Григор’єв. Усього за особисту першість змагалися 20 спортсменів за коловою системою з визначенням усіх місць. На попередній стадії змагань поєдинки складалися з трьох сетів, а у фінальній частині — з п’яти.
Після чотирьох годин напруженої, запеклої боротьби до фіналу потрапили Сергій Грабчак, Ігор Ярмоленко, Ігор Грищенко — вихованці колишньої Тенісної школи та кандидат у майстри спорту (КМС) Василь Кондратенко.
Фінал був напружений, захоплюючий. Досвід проти молодості. Минулорічний чемпіон Кондратенко зустрічався з минулорічним бронзовим призером Ігорем Грищенком. І глядачі переконалися під час фіналу, що настільний теніс — це той вид спорту, де необхідні бійцівські якості та воля до перемоги. Цікавий напружений поєдинок приніс її Ігорю Грищенку — 3:2. У зустрічі за третє місце перемогу виборов Сергій Грабчак.
Призери турніру нагороджені дипломами та медалями, а всі учасники — пам’ятними сувенірами. Змагання, що пройшли на високому організаційному рівні, стали для юних тенісистів справжнім майстер-класом.
Турнір відбувся за підтримки Вишгородського міського голови Олексія Момота та депутата міської ради Анатолія Шоки. Учасники та вболівальники змагань висловлюють подяку голові районної ради Ростиславу Кириченку та директору Вишгородської районної ДЮСШ Миколі Королю за надання спортивної зали.
Ось десятка кращих тенісистів міста:1 — Василь Кондратенко (КМС), 2 — Володимир Сидорчук (КМС), 3 — Ігор Грищенко — І розряд, 4 — Ігор Ярмоленко — І розряд, 5 — Серій Грабчак — І розряд, 6 — Андрій Мартинюк — І розряд, 7 — Денис Школьний, 8 — Сергій Яценко, 9 — Дмитро Шульга, 10 — Олексій Бражніков.