30.11.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Центр зайнятості допоможе

centrz

Вишгородський районний центр зайнятості

Майже 100 осіб завітали до Вишгородського районного центру зайнятості на День відкритих дверей. В. о. директора Вишгородського РЦЗ Оксана Чуйко під час відкриття заходу ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці Вишгородського району, роботою секторів центру зайнятості з надання послуг незайнятому населенню та роботодавцям, спектром послуг служби зайнятості.

«Ми зміцнюємо взаємодію з роботодавцям, шукаємо і знаходимо нові шляхи співпраці. Звертаючись до служби зайнятості, Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу в пошуку роботи», — зазначила Оксана Чуйко.

На заході були присутні перший заступник начальника Вишгородського об’єднаного управління пенсійного фонду України Київської області Наталія Кудрінська, заступник начальника Управління соціального захисту населення Вишгородської РДА Ярослава Корнійчук.

Крім шукачів роботи та соціальних партнерів, у цей день центр зайнятості відвідали  представники роботодавців Вишгородського району з інформацією про вільні вакансії на підприємствах та про перспективу створення нових робочих місць.

Спеціалісти відділу надання соціальних послуг надали профінформаційні та профконсультаційні послуги населенню, познайомили відвідувачів із послугами центру зайнятості, розповіли про можливість безробітних підвищити кваліфікацію та здобути додаткову професію, видачу ваучерів особам старшим 45 років для підвищення їх конкурентоздатності на ринку праці. Всім бажаючим було проведено комп’ютерну діагностику для визначення здібностей та нахилів до певних професій.